Přeskočit na obsah
Top 5 sneakers na léto 2023?!

Top 5 sneakers na léto 2023?!

Léto už pomalu klepe na dveře a mnozí z vás se již nemůžou dočkat toho, až vyrazí na dovolenou. V kufru je však místa málo a vybrat ten správný fit a boty může být někdy opravdovou výzvou. Proto jsme si pro vás připravili seznam "Top 5 sneakers na léto 2023", se kterým můžete vyrazit od Amsterdamu po Zrce! 

1. Yeezy Slide

Snad nic nepatří k létu více, než pohoda na pláži u moře s drinkem. Tohle léto ale nech žabky nebo sandály doma, pořádnou parádu můžeš udělat s Yeezy Slides! Kromě toho, že budeš vypadat stylově, si ani neuřízneš ostudu pokud do nich omylem fitneš ponožky. Tohle už je však na vlastní uvážení.

2. Nike Dunk Panda

Chápeme, co si teď asi říkáte. Důvodem, proč jsou však Pandy ideální botou na léto, máme hned několik. Jejich easy barevné provedení sladíš s každým outfitem, což ti ušetří místo v kufru i čas při přemýšlení. Zároveň jsou Nike Dunk skvělou vzdušnou siluetou, u které ti nebude vadit, když se v ní budeš celý den. No a kdyby se večer něco vymknulo kontrole, alespoň ti nebude líto, že sis zničil svoje grails. 

3. Jordan 1 Retro High OG Taxi

Pro někoho možná překvapivý výběr, ale Spike barvy musíme do výběru zařadit. Tuhle botu za nás fitneš spíše do města, ale pozornost si díky ní získáš okamžitě. Narozdíl od předchozích výběrů jsou dominantní prvky žlutá, která však není tak agresivní jako u jiných modelů. Navíc jsme k této botě udělali na našem YouTube review!


4. Jordan 4 Retro Midnight Navy

Pokud hledáte tenisky, které kombinují styl, pohodlí a funkčnost, Jordan 4 Retro Midnight Navy jsou pro vás správnou volbou. První věc, kterou si všimnete na těchto teniskách, je jejich ohromující design. Mají jednoduchý, ale elegantní vzhled, který se hodí k jakémukoli letnímu outfitu. Bílá a modrá barva vytváří osvěžující kontrast, který je přímo perfektní pro slunečné dny. Bez ohledu na to, zda jdete na pláž, na procházku nebo na večerní setkání s přáteli, tyto boty vás budou vždy vystavovat ve skvělém světle.

5. Air Jordan 1 Retro High OG “UNC Toe”Předchozí článek NLE Choppa poprvé vystoupil v Praze!
Další článek Co u nás nakoupili Domi Alagia a Honzi Michálek?